14.května 2016SK SLaný - Luštěnice 2:1 np (VL)muži "A"
8.května 2016Viktoria Radim - SK SLaný 2:3 (VL)muži "A"
7.května 2016SK K.Žehrovice - SK Slaný 1:3 (VL)muži "B"
24.dubna 2016SK Slaný - Tatr. Rakovník (RM)dorost
16.dubna 2016SK Slaný - Sokol Jedomělice 2:0 (RM)muži "A"
9.dubna 2016SK Družec - SK Slaný 2:3 (VL)muži "B"
3.dubna 2016SK Slaný - SK Běleč 3:2 (VL)muži "B"
2.dubna 2016SK Slaný - FC Velim 1:2 (VL)muži
26.března 2016SK V.Přítočno - SK Slaný 3:2 (VL)muži "B"
26.března 2016Baník Švermov - SK Slaný 7:0 (VL)žáci
13.března 2016SK SLaný - N.Strašecí 1:4 (RM)dorost
13.března 2016SK Slaný - SK Zlonice (RM)muži "B"
13.března 2016SK Slaný - SK Zlonice (VL)muži "B"
6.března 2016SK Slaný - Baník Švermov (RM)dorost
6.března 2016SK Slaný - FK Louny (VL)muži "B"
5.března 2016SK Slaný - SK Hřebeč (VL)muži
27.února 2016SK SLaný "B" - Libušín (VL)muži "B"
27.února 2016SK Slaný - FK Libochovice (VL)muži
13.února 2016SK Slaný - SK Štětí (RM)muži
13.února 2016SK Slaný - SK Štětí (VL)muži
6.února 2016AFK Tuchlovice - SK Slaný (VL)muži
30.ledna 2016SK Rakovník - SK Slaný 5:5muži
1.listopad 2015SK Slaný - FK Žižice 3:0 (R.Mareš)muži "B"
31.října 2015SK Slaný - FK Č. Pečky 8:1 (Vl.Lukáš)muži "A"
31.října 2015SK Slaný - Nová Strašecí 6:2 (R.Mareš)žáci
25.října 2015SK Slaný - FK Králův Dvůr 3:1 (R.Mareš)dorost
17.října 2015SK Slaný - Sokol Klecany 3:2 (Vl.Lukáš)muži "A"
4.října 2015SK Slaný - SK K.Žehrovice 8:0 (Vl.Lukáš)muži "B"
3.října 2015SK Slaný - Viktoria Radim 6:0 (R.Mareš)muži "A"
3.října 2015SK Slaný - Viktora Radim 6:0 (Vl.Lukáš)muži "A"
3.října 2015Spartak Příbram - SK Slaný 7:0 (R.Mareš)dorost
26.září 2015Turnaj žáků LKW Tomec (R.Mareš)žáci
24.září 2015SK Slaný - SK Kladno (R.Mareš)st.přípravka
24.září 2015Nábor mladých fotbalistů (R.Mareš)nejmenší
16.září 2015SK Slaný - SK Rakovník 2:3muži
13.září 2015Sokol Jedomělice - SK Slaný 3:0 (R.Mareš)muži "A"
3.září 2015FK Chmel Mutějovice - SK Slaný (Vl.Lukáš)muži
30.srpna 2015SK Slaný - FK Říčany (R.Mareš)dorost
23.srpna 2015SK Slaný - SK V.Přítočno 5:2 (Vl.Lukáš)muži "B"
22.srpna 2015SK Slaný - SK Čelákovice 4:1 (Vl.Lukáš)muži "A"
15.srpna 2015SK Doksy - SK Slaný 3:2 np (Vl.Lukáš)muži "A"
8.srpna 2015SK Slaný - TJ Libice 4:3 (Vl.Lukáš)muži "A"
2.srpna 2015WFC Cup 2015 (R.Mareš)
11.července 2015SK Slaný - SK Kladno 1:2(R.Mareš)muži
13.června 2015SK Slaný - AFK Tuchlovice 5:2 (Vl.Lukáš)muži "A"
13.června 2015SK Slaný - FK Brandýsek 2:1 (Vl.Lukáš)muži "B"
7.června 2015SK Slaný - AFK Tuchlovice 8:0 (R.Mareš)dorost
7.června 2015Sokol Hostouň "B" - SK Slaný "B" 2:4 Marešmuži "B"
7.června 2015Sokol Hostouň "B" - SK Slaný "B" 2:4 Lukášmuži "B"
30.května 2015SK Slaný - SK Rakovník 1:5 (R.Mareš)st. žáci
19.května 2015Kába Cup (R.Mareš)přípravka
17.května 2015SK Slaný - Baník Libušín 2:1 pk (R.Mareš)muži "B"
17.května 2015TJ Roztoky - SK Slaný 3:2 (R.Mareš)dorost
10.května 2015SK Lhota - SK Slaný 2:1 (R.Mareš)muži "A"
10.května 2015SK Slaný - SK Kročehlavy 2:2 (R.Mareš)dorost
8.května 2015turnaj - Masné krámy (R.Mareš)ml. žáci
2.května 2015SK Slaný - SK Benešov "B" 1:0 (R.Mareš)muži "A"
26.dubna 2015Králův Dvůr - SK Slaný 2:1 (R.Veselý)st. žáci
26.dubna 2015Novo Kladno - SK Slaný 5:6 (Vl.Lukáš)muži "B"
26.dubna 2015SK Slaný - SK Roztoky 2:0 (R.Mareš)dorost
22.dubna 2015Slovan Velvary - SK Slaný 3:2 pk (R.Mareš)pohár SKFS
19.dubna 2015SK Slaný - SK Hudlice 2:1 (R.Mareš)dorost
18.dubna 2015turnaj Tatrancup (R.Mareš)st. přípravka
15.dubna 2015SK Hřebeč - SK Slaný 1:2 pk (Vl.Lukáš)pohár SKFS
11.dubna 2015SK Slaný - SK Poříčí 4:1 (R.Mareš)muži "A"
4.dubna 2015Sokol Nespeky - SK Slaný (Vl.Lukáš)muži "A"
28.března 2015SK Slaný - Pavlíkov (R.Veselý)žáci
28.března 2015SK Slaný - SK Černolice 0:0 (Vl.Lukáš)muži "A"
22.března 2015SK Slaný - FK Brandýsek 8:4 (R.Mareš)dorost
14.března 2015SK Slaný - Všenorský S.K. 2:0 (R.Mareš)muži "A"
8.března 2015SK Slaný - SK Dolní Chabry 1:4 (R.Mareš)muži "B"
8.března 2015SK Slaný - SK Dolní Chabry 1:4 (Vl.Lukáš)muži "B"
7.března 2015FC Jílové - SK Slaný 1:3 (Vl.Lukáš)muži "A"
28.února 2015SK Kladno - SK Slaný (R.Mareš)dorost
28.února 2015SK Slaný - Dobroměřice 5:0 (Vl.Lukáš)muži
22.února 2015TJ Dolany - SK Slaný (R.Mareš)dorost
15.února 2015SK Slaný - Sokol Braškov 2:1 (Vl.Lukáš)muži
14.února 2015SK Štětí - SK Slaný 2:0 (Vl.Lukáš)muži
7.února 2015SK Slaný - FK Dlouhá Lhota 7:8 (Vl.Lukáš)muži
31.ledna 2015FK Neratovice - SK Slaný 5:1 (Vl.Lukáš)muži
24.ledna 2015SK Slaný - SK Kladno U19 3:1 (R.Mareš)muži
24.ledna 2015SK Slaný - SK Kladno U19 3:1 (Vl.Lukáš)muži
16.listopad 2014SK Slaný - Slavoj Zvoleněves 15:0 (R.Mareš)dorost
8.listopad 2014AFK Tuchlovice - SK Slaný 2:2 (R.Mareš)dorost
2.listopad 2014FK Lety - SK Slaný 1:4 (Vl.Lukáš)muži "A"
1.listopad 2014SK V.Přítočno - SK Slaný 2:6 (Vl.Lukáš)muži "B"
25.října 2014SK Slaný - Slovan Hradištko 11:0 (R.Mareš)muži "A"
18.října 2014Slovan Velvary - SK Slaný 2:0 (R.Mareš)muži "A"
12.října 2014SK Slaný - Baník Švermov 4:2 (Vl.Lukáš)muži "B"
12.října 2014SK Kročehlavy - SK Slaný 2:4 (R.Mareš)dorost
11.října 2014SK Slaný - Sokol Hostouň 4:1 (R.Veselý)st. žáci
11.října 2014SK Slaný - SK Lhota 1:2 (R.Mareš)muži "A"
4.října 2014Sokol Lidice - SK Slaný 2:0 (Vl.Lukáš)muži "B"
27.září 2014SK Slaný - SK Hvozdnice 2:3muži "A"
20.září 2014SK Slaný - FC Zavidov 1:2 (R.Mareš)muži "A"
3.září 2014SK Zlonice - SK Slaný 1:4 (R.Mareš)muži
30.srpna 2014Kablo Kladno - SK Slaný 2:1 (Vl.Lukáš)muži "B"
24.srpna 2014FK Brandýsek - SK Slaný 1:6dorost
16.srpna 2014 SK Slaný - Doksy 1:0 (R. Mareš) muži "B"
16.srpna 2014 SK Slaný - Bohemians 1905 (R. Mareš) stará garda
9.srpna 2014 SK Slaný - FC Jílové 1:1 (R. Mareš) muži "A"
3.srpna 2014 turnaj dorostenek WFC Cup - neděle (RM)
2.srpna 2014 turnaj dorostenek WFC Cup - sobota (RM)
1.srpna 2014 turnaj dorostenek WFC Cup - pátek (RM)
30.července 2014 SK Slaný - SK Kladno 2:3 (R. Mareš) muži
14.června 2014 turnaj nulašestek (R. Mareš) r.2006
1.června 2014 SK Slaný - Baník Stochov 7:0 (R. Mareš) muži "B"
24. května 2014 turnaj Masných krámů (R. Mareš) r.2003
18.května 2014
Sokol Vraný - SK Slaný 1:10 (R. Mareš) dorost
17.května 2014
SK Kladno - SK Slaný (R. Mareš) ml. žáci "B"
11.května 2014
SK Rakovník - SK Slaný 3:0 (R. Mareš) muži "A"
11.května 2014
SK Rakovník - SK Slaný 3:0 (Vl. Lukáš) muži "A"
9.května 2014
SK Slaný - Velvary 0:1 (R. Mareš) ml.žáci "B"
4.květan 2014
SK Slaný - Zlonice 1:0 (R. Mareš) muži "B"
4.května 2014
Brandýsek - SK Slaný 1:2 (Vl. Lukáš) dorost
4.května 2014
Brandýsek - SK Slaný 1:2 (R. Mareš) dorost
3.května 2014
SK Slaný - Velvary 6:2 (R. Mareš) muži "A"
26.dubna 2014
Tuchlovice - SK Slaný 3:0 (Vl. Lukáš) muži "A"
27.dubna 2014
SK SLaný - TJ Baník Souš 3:3 (R. Mareš) ženy
20.dubna 2014
SK Slaný - SK Zichovec 4:1 (Vl. Lukáš) muži "B"
13.dubna 2014
SK Slaný - Nové Strašecí 4:5    (R. Mareš)
dorost
12.dubna 2014
Libušín - SK Slaný 1:0 np   (Vladislav Lukáš)
muži "B"
6.dubna 2014
SK Slaný - Sl.Kladno 6:0    (Roman Mareš)
muži "B"
6.dubna 2014
SK Slaný - Sl.Kladno 6:0   (Vladislav Lukáš) muži "B"
30.března 2014
SK Slaný - FC Mělník 2:2
dorost
30.března 2014
SK Slaný - FK Postoloprty 1:0
ženy
22.března 2014
SK Slaný - SK Poříčí 2:2
muži "A"
16.března 2014
Sokol Hostouň - SK Slaný 3:2
muži "A"
8.března 2014
SK Slaný - AFK Loděnice 4:1
muži "A"
23.února 2014
Tatran Rakovník "B" - SK Slaný
muži "A"
16.listopad 2013
SK Slaný - SK Černolice 0:0
muži "A"
26.října 2013
SK Slaný - SK Votice 0:2
muži "A"
26.října 2013
SK Slaný - Sokol Nové Strašecí 4:1
žáci
20.října 2013
SK Slaný - Sokol Vraný 2:1
dorost
6.října 2013
SK Slaný - FK Brandýsek 3:3
dorost
5.října 2013
SK Zlonice - SK Slaný 4:2
muži "B"
29.září 2013
Tatrancup
2005
28.září 2013
SK Slaný - FK Tuchlovice 0:3
muži "A"
15.září 2013
Sokol Nové Strašecí - SK Slaný 4:2
dorost
14.září 2013
SK Slaný - SK Hvozdnice 1:3
muži "A"
8.záři 2013
SK Slaný - SK Mšeno 5:4
dorost
8.záři 20113
SK Slaný - Sokol Chýše 0:5
ženy
30.srpna 2013
SK Slaný - SK Zlonice
ml.žáci "B"
17.srpna 2013
SK Slaný - TJ Sokol Hostouň 1:2
muži "A"
21.července 2013
WFC International Cup 2013 - neděle

20.července 2013
WFC International Cup 2013 - sobota

22.června 2013
turnaj - memoriál M.Ježka
muži
13.června 2013
SK Kladno - Kablo Kladno 0:3
muži "B"
8.června 2013
SK Slaný - SK Rakovník 1:3
muži "A"
8.června 2013
SK Slaný "A" - SK Slaný "B"
ml. žáci
8.června 2013
turnaj minipřípravek
2006
25.května 2013
turnaj o pohár Masných krámů
U10
18.května 2013
SK Slaný - Sokol Vraný 0:1
muži "A"
5.května 2013
SK Slaný - SK Družec 0:2
muži "B"
4.května 2013
SK Slaný - Všenorský SK 4:1
muži "A"
1.května 2013
turnaj Meet the World SKF
st. žáci
1.května 2013
Sokol Nové Strašecí - SK Slaný 6.3
dorost
28.dubna 2013
Sokol Hostouň - SK Slaný 3:1
muži "A"
21.dubna 2013
SK Slaný - SK Zichovec 0:1
muži "B"
14.dubna 2013
Česko - Švýcarsko 2:0
kvalifikace U17W
13.dubna 2013
SK Slaný - FŠ Most 12:11
st. přípravka
13.dubna 2013
SK Slaný - Aero Odolená Voda 0:3
dorost
9.dubna 2013
Švédsko - Švýcarsko 1:0
kvalifikace U17W
7.dubna 2013
SK Slaný - Sokol Jedomělice 0:1
muži "B"
6.dubna 2013
SK Slaný - Slovan Velvary 1:0
muži "A"
9.března 2013
SK Slaný - SK Lhota 1:2
muži "A"
8.února 2013
Sokol Nové Staršecí - SK Slaný 2:5
dorost
17.listopadu 2012
SK Slaný - SK Černolice 2:3
muži "A"
21.října 2012
Sokol Vraný - SK Slaný 2:0
muži "A"
14.října 2012
Sokol Vraný - SK Slaný 6:3
dorost
13.října 2012
SK Slaný - TJ Tuchlovice 5:3
muži "A"
6.října 2012
TATRANCUP
2005
29.září 2012
SK Slaný - Sokol Hostouň 2:4
muži "A"
28.září 2012
turnaj Počítače Creative Doctors
2003
15.září 2012
SK Slaný - SK Hvozdnice 2:4
muži "A"
26.srpna 2012
SK Slaný - Sokol Nové Strašecí 2:4
dorost
18.srpna 2012
SK Slaný - AFK Loděnice 1:3
muži "A"
12.srpna 2012
SK Lhota - SK Slaný 2:1
muži "A"
11.srpna 2012
SK Slaný - FK Hředle 1:0
dorost
22.července 2012
Slovan Velvary - SK Slaný 1:4
muži
23.června 2012
memoriál Michala Ježka - Knovíz
muži
23.června 2012
turnaj v Holicích
žáci
21.června 2012
dokopná r.2006
2006
16.června 2012
SK Slaný - Sokol Vraný 2:3 foto: RM
muži "A"
10.čerbna 2012
Rakovnický TatranCup foto: RM
2005
6.června 2012
SK Slaný - Buštěhrad + turnaj 1.5. Pavel P.
2004
3.června 2012
SK Slaný - SK Pchery 4:2
muži "B"
30.května 2012
Norsko - Česko foto: Roman Mareš
kvalifikace U19
30.května 2012
Norsko - Česko foto: Pavel Pasičnyj kvalifikace U19
26.května 2012
turnaj MASNÝCH KRÁMŮ
2003
25.května 2012
Nizozemsko - Norsko foto: Pavel Pasičnyj
kvalifikace U19
25.května 2012
Nizozemsko - Norsko 2:1
kvalifikace U19
19.května 2012
turnaj SKF Meet the World 2012
st. žáci
19.května 2012
SK Slaný - Hostouň 4:1
muži "A"
16.května 2012
SK Slaný - Sokol Nové Strašecí 5:1
st. žáci
13.května 2012
Kralupy n. Vltavou - SK Slaný 0:5
st. žáci
8.května 2012
SK Slaný "A" - Slovan Kladno
st. přípravka
8.května 2012
SK Slaný "B" - SK Lhota
st. přípravka
5.května 2012
SK Slaný - MFK Dobříš 0:0
muži "A"
1.května 2012
turnaj Autoplachty Duda
2004
29.dubna 2012
SK Slaný - SK Otvovice 3:1
ml. žáci
28.dubna 2012
SK Slaný - Nové Strašecí 6:3
dorost
14.dubna 2012
SK Slaný - Slovan Hradištko 3:1
muži A
18. března 2012
Nové Strašecí - SK Slaný 0:3
st. žáci
17.března 2012
SK Slaný - Všenorský SK 2:3
muži A
10. března 2012
otevření kabin

12. únor 2012
SK Slaný - SK Hudlice 5:1
st. žáci
19.listopad 2011
Sokol Vraný - SK Slaný 2:1
muži A
12.listopad 2011
SK Slaný - TJ Tuchlovice 1:1
muži A
30.října 2011
SK Slaný - Slovan Kladno 4:4
muži B
15.října 2011
SK Slaný - Junior Kralupy 2:1
žáci
9.října 2011
SK Slaný - Baník Švermov 8:0
ml.žáci
2.října 2011
Nové Strašecí - SK Slaný 2:0
dorost
24.září 2011
SK Slaný - SK Petrovice 1:1
muži
11.září 2011
turnaj přípravek
2004
10.září 2011
SK Slaný - Spartak Příbram 1:2
muži
20.srpna 2011
turnaj v Mátě u Rokycan
žáci
25.června 2011
mez. turnaj v Holicích
žáci
18.června 2011
SK Slaný - Nové Strašecí 2:2
žáci
22.května 2011
turnaj přípravek
2004
21.května 2011
turnaj o pohár Masných krámů
2003
19.května 2011
SK Slaný - Sokol Vraný 1:1
muži A
14.května 2011
SK Slaný - SK Petrovice u Sedl. 1:4
muži A
7.května 2011
turnaj přípravek
2002
16.dubna 2011
SK Slaný - Černolice 0:0
muži
16.dubna 2011
SK Slaný - Kablo Kladno 1:2
žáci
2.dubna 2011
SK Slaný - Nová Ves pod Pleší 5:1
muži
19.března 2011
turnaj přípravek
2004
6.března 2011
SK Slaný - SK Zichovec 5:5
žáci
20.února 2011
Sokol Vraný - SK Slaný 3:3
muži A
15.února 2011
turna přípravek - Kralupy
2002
13.února 2011
Nové Strašecí - SK Slaný
žáci
12.února 2011
turnaj přípravek - Neštěmice
2004
22.ledna 2011
Sokol Branov - SK Slaný 2:5
muži A
15.ledna 2011
turnaj přípravek - Blšany
2004
9.ledna 2011
turnaj přípravek - Králův Dvůr
2004
8.ledna 2011
turnaj žáků - Králův Dvůr
st.žáci

společná fota

13.listopadu 2010
Nové Strašecí - SK Slaný 3:0
st.žáci
6.listopadu 2010
SK Slaný - Hostouň 10:0
ml.žáci
31.října 2010
SK Slaný - FK Hořovicko 4:7
ml.dorost
31.října 2010
SK Slaný - FK Hořovicko 1:4
st. dorost
28.října 2010
trénink předpřípravky
2005
16.října 2010
SK Slaný - Tatran Sedlčany 4:0
muži A
16.října 2010
SK Slaný - SK Rakovník B 4:0
st.žáci
12.října 2010
SK Slaný - Družec 10:3
st.přípravka
2.října 2010
SK Slaný - TJ Tuchlovice
muži A
23.září 2010
trénink minipřípravky 2005
mini
11.září 2010
Rumunsko - Turecko 3:2 - U19 ženy
různé
2.září 2010
1. trénink minipřípravka r.2004
mini
22.srpna 2010
SK Slaný - FK Brandýsek 7:1
muži B
15.srpna 2010
Sokol Vraný - SK Slaný 2:0
muži A
7.srpna 2010
SK Slaný - Sokol Dobřichovice 1:2
muži A
26.června 2010
turnaj ve Slaném
žáci
20.června 2010
rozlučka
předpřípravka
19.června 2010
SK Slaný - AFK Veltrusy 5:1
muži A
19.června 2010
SK Slaný - SK Zlonice 6:0
muži B
6.června 2010
SK Slaný - Slavoj Pozdeň 6:0
muži B
5.června 2010
SK Slaný - Sokol Klecany 2:2
muži A
23.května 2010
turnaj v Neratovicích
předpřípravka
16.května 2010
SK Slaný - Sparta Kutná Hora 2:2
st. dorost
16.května 2010
FC English Berlin 2010 - SK Slaný 4 : 4
ml. žáci
9.května 2010 SK Slaný - Viktorie Černuc 3:2 muži B
8.května 2010
SK Kladno 04 - SK Slaný 04 8:12
předpřípravka
8.května 2010 SK Slaný - AFK Lužec 2:1 muži A
8.května 2010 SK Slaný - Sparta Kladno 1:10 st. žáci
1.května 2010 Májový turnaj Slaný předpřípravka
25.dubna 2010 TJ Řepín - SK Slaný 3:2 muži A
25.dubna 2010 SK Rakovník - SK Slaný 0:2 ml. žáci
25.dubna 2010 SK Rakovník - SK Slaný 0:6 st. žáci